język polski język angielski
facebook
ul. Śląska 43a/104, 70-431 Szczecin
T: 91 3000580, K: 600 001 695
biuro@pro-nieruchomosci.com

Zgłoś ofertę

Chcesz sprzedać mieszkanie, dom, lokal usługowy lub działkę w Szczecinie lub okolicach? Może masz apartament w pasie nadmorskim?

Potrzebujesz porady i wskazówek profesjonalistów w dziedzinie sprzedaży nieruchomości?

Określ horyzont czasowy w jakim musisz upłynnić nieruchomość i zgłoś do nas swoją ofertę. My zrobimy resztę.

Już teraz wypełnij formularz kontaktowy - Nasz doradca skontaktuję się z Tobą w celu omówienia warunków współpracy

Korzystamy z najlepszego sprzętu fotograficznego oraz zawansowanych algorytmów pozycjonowania nieruchomości, dzięki którym jesteśmy w stanie bardzo szybko sprzedać Twoją nieruchomość

 

 

 

 

 

Treść oferty

Dane adresowe - do wiadomości biura

* Wypełnij wymagane pola

Zgłoszenie oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy o pośrednictwo. Nie powoduje także automatycznego umieszczenia wysłanej oferty na stronie internetowej.
Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Jeśli chcesz szybko sprzedać nieruchomość - skontaktuj się z nami!